Кошик
11 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38067443 41 85
+38067443 41 85
+380674434185
+380505124479
+380442225989

 

   Теплові насоси повітря-повітря

Тепловий насос Повітря-Повітря є, по суті, модернізованим кондиціонером. Вообщем, це багато хто знає і розуміють, і тому повсюдно застосовують звичайні кондиціонери для обігріву приміщень, і найчастіше, на основі такого досвіду і роблять висновки про цю технологію. Висновки різні, як позитивні так і негативні, якщо врахувати, що частина кондиціонерів при такому використанні просто виходить з ладу. Але звичайний кондиціонер і кондиціонер, який виробник ідентифікує як Тепловий Насос Повітря-Повітря і виділяє в окрему групу, все-таки сильно різняться, як в конструктивно так і з відносно споживчих можливостей. Які ж основні відмінності Теплового насоса?

    ― Збільшені теплообмінники, як зовнішнього так і внутрішнього блоків

  ― Більш потужний компресор з обов'язковим інверторним керуванням частоти обертання.

  ― Встановлений підігрівач піддону зовнішнього блоку, а також додатковий обігрів компресора

  ― Застосування инверторного управління також для вентиляторів зовнішнього і внутрішнього блоків.

  ―Установка можливості роботи зовнішнього і внутрішнього блоків в супертіхіх режимах, (нічний) і т.д

Що дають на практиці перераховані відмінності і чи варто за них переплачувати? Опалення саме Тепловим насосом Повітря-Повітря дозволяє: - Обігрівати приміщення при найнижчих температурах (до -30 град. С). Використання звичайного кондиціонера в таких умовах - ворожіння на кавовій гуще..вижівет - не виживе. - Отримувати стабільну тепло-продуктивність, не нижче заявленої номінальної, аж до -15 ° С Звичайний кондиціонер (при -15) в кращому випадку видасть половину заявленої теплової потужності.

  ― Отримувати більш високі показники енергоефективності - СОР, а значить менше платити за рахунками за електроенергію.

 Для прикладу розглянемо показник теплової продуктивності двох інверторних кондиціонерів від компанії Fujitsu, один з яких AIRFLOW NORDIC (Тепловий Насос) при -15 зовнішньої температури здатний видати 3,43 кВт. тепла тоді як стандартна инверторная модель аналогічного типорозміру (09), тільки 1.96 кВт. Порівняно безінверторного кондиціонера відрізняється ще більш суттєва.

Однак Тепловий Насос Повітря-Повітря хороший вибір не тільки щодо кондиціонера. Мабуть, це самий незначними витратами вид опалення, як в плані початкових інвестицій, так і в плані експлуатаційних витрат. Не потрібні ні димоходи, ні труби з радіаторами. При цьому Ви отримуєте в одному пакеті обігрів, охолодження і осушення, а в деяких випадках і вентиляцію з зволоженням.

Є й недоліки у даного виду опалення. Складність організації спліт-системами рівномірного обігріву будинків, офісів з кімнатами різної площі, а також приміщень складної конфігурації. Не дивлячись на те, що рівень шуму обговорюваної техніки відповідає найвищим вимогою, все таки чутливим людям він може надавати певний діскомфорт.Однако, при правильному підборі і виборі місця установки можна звести до мінімуму дані недоліки, а для деяких приміщень вони не будуть представляти як небудь істотного значення.

На нашому сайті представлені кращі зразки теплових насосів Повітря-Повітря вже випробуваних на різних об'єктах, як в якості основного так і допоміжного опалювального обладнання.

Теплові насоси Повітря-Повітря

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2