Кошик
11 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38067443 41 85
+38067443 41 85
+380674434185
+380505124479
+380442225989

     

Теплові насоси Повітря-Вода.

Обігріватися через водяну систему опалення (радіатори або тепла підлога) більш звично і традиційно для жителів європейського континенту і України зокрема, ніж повітряне опалення. Крім того, більшість споживачів вважають таке опалення і комфортнішим, з чим важко не погодитися.

Теплові насоси Повітря-Вода, як раз і створені для роботи з такими системами опалення. Для передачі тепла, відібраного тепловим насосом з зовнішнього повітря і передачі його водяної системи опалення застосовується спеціальний теплообмінник "фреон-вода", через який тепло надходить на радіатори або тепла підлога. Тепла підлога є ідеальним партнером в цьому випадку, хоча, і співпраця з радіаторами дає суттєву економію щодо електро-котла або газового котла, враховуючи нинішні ціни на енергоносії.

Правильно підібраний інверторний Тепловий Насос, по недавно прийнятої європейської класифікації енергоефективності, дасть для Києва SCOP (сезонний коефіцієнт) не менше 2,5 при роботі з радіаторами і 3-3.2 з теплими підлогами. Іншими словами, споживач заплатить в ТРИ рази менше, ніж якби він використовував традиційний електро-обігрів. До таких очевидним показниками слід додати ще ряд зручностей і переваг, а саме:

-Можливість не тільки опалювати але і охолоджувати -Безпека. Повністю безпечних опалювальних приладів практично немає, тепловий насос найбільш наближений до ідеалу в цьому плані. У ньому взагалі не відбувається процесів, в будь-якій мірі небезпечних для людини. Єдине вимога-правильне, згідно з інструкцією, підключення до електрощитової.
Легке, з широкими можливостями, управління. Погодозалежна автоматика і повний контроль роботи Тепловим насосом - звичайні опції даного обладнання.
 - Для установки не потрібно здійснювати дорогих і громіздких земляних робіт, як у випадку з геотермальними тепловими насосами. Теплові насоси Повітря-Вода випускаються в двох основних варіантах виконання:

1. Варіант, коли Тепловий насос складається із зовнішнього (компресорного) блоку і внутрішнього гидромодуля. Така конструкція (Спліт) майже завжди краще, так як теплоносій при роботі в такій системі не покидає приміщення, а значить можна використовувати воду, як найдешевший і найкращий теплоносій.

2.Варіант "все в одному" -моноблок. Така конструкція Більш краща, коли в котельні мало місця або її взагалі немає, а так само з фінансових міркувань, так як такі прилади, як правило дешевше. Для моноблок зазвичай застосовують в якості теплоносія різні розчини етилен або Пропілен- гліколю, що кілька погіршує технічні характеристики, але дозволяє використовувати обладнання і в суворих кліматичних умовах. Спеціалістами Компанії "Люксен" застосовано рішення, при якому для даного варіанту вода також використовується як теплоносій, розширюючи таким чином можливості застосування моноблоків, як надійного і недорогого обігрівача.

  Теплові насоси здатні нагріти воду для опалення або гарячого водопостачання до 55-60 град. , Що цілком достатньо в більшості випадків, однак, при модернізації старих систем опалення або систем, розрахованих на більш високі температури, цього може виявитися недостатньо, і може знадобитися Високотемпературний Тепловий насос, здатний нагріти теплоносій до 80 град. С. Прикладом такого обладнання може служити Hitachi Yutaki S-80, обладнаний додатковим компресором, як раз для підігріву до настільки високих значень, при цьому зберігаючи високі значення теплопродуктивності.

 Сучасні теплові насоси повітря-вода, представлені на нашому сайті, здатні вирішувати завдання з опалення та гарячого водопостачання практично будь-яких приміщень або будівель, оборудаванних водяною системою опалення,при самих мінімальних експлуатаційних витратах.

 

Теплові насоси Повітря-Вода

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5