Корзина
11 отзывов
+38067443 41 85
+38067443 41 85
+380674434185
+380505124479
+380442225989

Тепловий насос "Повітря-Повітря" MITSUBISHI ELECTRIC (3.2 кВт) MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ ZUBADAN

Под заказ

Цену уточняйте

Написать
Тепловий насос "Повітря-Повітря" MITSUBISHI ELECTRIC (3.2 кВт) MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ ZUBADAN
Тепловий насос "Повітря-Повітря" MITSUBISHI ELECTRIC (3.2 кВт) MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ ZUBADAN Под заказ
Написать
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380674434185
 • +380505124479
 • +380442225989
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380674434185
 • +380505124479
 • +380442225989
 • Контакти
  • Телефон:
   +380674434185
   +380505124479
   +380442225989
  • Контактное лицо:
   Олег Жиленко
  • Адрес:
   ул. И. Дьяченко 5, Киев, Украина
  • Email:
   luxen.kiev@ukr.net
 • Условия возврата и обмена
Особливості апаратів Робота в режимі нагріву до -25 ° С. Стабільна теплопродуктивність при низькій зовнішній температурі. Встановлено електронагрівач піддону зовнішнього блоку. Система очищення повітря Plasma Quad дозволяє швидко позбутися від бактерій, вірусів, алергенів і пилу. Вбудований дезодоруючий фільтр ефективно видаляє неприємні запахи. Сканування температури приміщення за допомогою датчика 3D I-SEE для рівномірного підтримки комфортної температури, наприклад, у поверхні підлоги в дитячій кімнаті. Значні можливості по довжині магістралі хладагента і перепаду висот. Установка на старі трубопроводи: при заміні старих систем з холодоагентом R22 на дані моделі не потрібна заміна або промивка магістралей. У комплекті з блоком поставляється ІК-пульт управління. За допомогою додаткового адаптера MAC-333IF можна підключити настінний провідний пульт управління - PAR-31MAA. Опціональні компоненти дозволяють управляти тепловим насосом через систему «розумний будинок». Внутрішній блок В даний час енергозбереження є одним з домінуючих напрямків в енергетичній політиці держав. Змінюється нормативна база в сфері енергоспоживання, посилюються вимоги по енергоефективності побутового обладнання, в тому числі і систем кондиціонування повітря. Клас енергоефективності, А розширений, уведені додаткові показники А +, А ++, А +++. Корпорація Mitsubishi Electric в 2013 році оновила і вдосконалила побутову лінійку кондиціонерів. Використання новітніх японських технологій дозволило Корпорації Mitsubishi Electric істотно підвищити енергоефективність кондиціонерів, значно знизити рівень шуму внутрішніх і зовнішніх блоків.

 

Новітні японські технології перевершили всі очікування кліматичного ринку. Ще комфортніше, ще тихіше, ще економічніше - сама досконалість, оцінити яку споживачі російського ринку зможуть вже навесні 2013 року. Удосконалено систему очищення повітря, унікальний плазмовий фільтр доопрацьований і доповнений новими можливостями - в приміщенні з кондиціонером видаляються практично всі шкідливі домішки: пил, бактерії, спори цвілі, віруси та ін.

Система розподілу повітря кондиціонера дозволяє вибрати оптимальний для споживача режим. Спліт - система має здатність визначити місце розташування людини в кімнаті і направити прямий повітряний потік в його сторону, а при бажанні і навпаки - в сторону від людей. Управління здійснюється з пульта однією кнопкою, і не складе ніякої складності навіть для дитини. Унікальний 3D- сенсор MUZ-FH ... VE запобігає надмірне охолодження і забезпечує рівномірне нагрівання, підтримуючи необхідну комфортну температуру в приміщенні.

 

 

 

Внутренний блок (ВБ) MSZ-FH25VE
Наружный блок (НБ) MUZ-FH25VEHZ
Напряжение электропитания В, ф, Гц 220-240 B, 1 фаза, 50 Гц
Охлаждение производительность кВт 2,5 (1,4 — 3,5)
потребляемая мощность кВт 0,485
сезонная энергоэффективность SEER 9,1 (A+++)
уровень звукового давления ВБ дБ(А) 20-23-29-36-42
уровень звуковой мощности ВБ дБ(А) 58
уровень звукового давления НБ дБ(А) 46
уровень звуковой мощности НБ дБ(А) 60
расход воздуха ВБ м3/ч 234 — 696
Нагрев производительность кВт 3,2 (1,0 — 6,3)
потребляемая мощность кВт 0,58
сезонная энергоэффективность SCOP 4,9 (A++)
уровень звукового давления ВБ дБ(А) 20-24-29-36-44
уровень звукового давления НБ дБ(А) 49
расход воздуха ВБ м3/ч 240 — 792
Максимальный рабочий ток A 10,0
Диаметр труб: жидкость мм (дюйм) 6,35 (1/4)
Диаметр труб: газ мм (дюйм) 9,52 (3/8)
Фреонопровод
между блоками
длина m 20
перепад высот m 12
Гарантированный
диапазон наружных
температур
охлаждение °С 10 ~ +46ºC по сухому термометру
нагрев °С -25 ~ +24ºC по мокрому термометру 1
Завод (страна) MITSUBISHI ELECTRIC CONSUMER PRODUCTS (THAILAND) CO., LTD (Таиланд)
Внутренний
блок
потребляемая мощность Вт 29
габариты: ШхГхВ мм 925×234×305(+17)
диаметр дренажа мм 16
вес кг 13,5
Наружный
блок
габариты: ШхГхВ мм 800×285×550
вес кг 37,0
Гарантия года 3


 

Воздух, подобно воде, мы используем неосознанно. Тем не менее, это важнейший фактор, влияющий на здоровье человека. Обычно воздух содержит множество загрязняющих частиц. Их нужно удалить и нейтрализовать для того, чтобы сделать его чистым и свежим. Уникальная система очистки воздуха Plasma Quad («плазма квад») имеет 4 направления действия: бактерии, вирусы, аллергены и пыль. Бактерии: Система очистки воздуха «Plasma Quad» нейтрализует 99% бактерий в помещении объемом 25 м3 за 115 минут.  Вирусы: Система очистки воздуха «Plasma Quad» нейтрализует 99% вирусов в помещении объемом 25 м3 за 65 минут. Аллергены: Инстутит аллергенов окружающей среды в Токио (Япония). Заключение ITEA No.12M-RPTFEBO22. В экперименте воздух был aaзагрязнен «кошачьими аллергенами» и пыльцой. Система «Plasma Quad» при низкой скорости вентилятора удаляет 94% мельчайшей кошачей шерсти и перхоти, а также 98% пыльцы, взвешенных в воздухе. Пыль: Инстутит аллергенов окружающей среды в Токио (Япония). Заключение ITEA No.12M-RPTFEBO22. В экперименте воздух содержал пыль и клещей. Система «Plasma Quad» при низкой скорости вращения вентилятора удаляет 88,6% пыли и клещей, взвешенных в воздухе. Плазменный фильтр - лучший на сегодняшний день способ фильтрации воздуха.

Принцип действия Plasma Quad:

лазма, сформированная системой фильтрации Plasma Quad, полностью перекрывает площадь фильтра, образуя завесу сильного электрического поля, которое изнутри разрушает бактерии и вирусы. Электроды выполнены из вольфрама для обеспечения высокой мощности разряда и долговечности самих электродов. Кроме того, высоковольтная система питания формирует поле ленточной формы увеличенной площади по сравнению с полем круглой формы.

Плазма, сформована системою фільтрації Plasma Quad, повністю перекриває площу фільтра, утворюючи завісу сильного електричного поля, яке зсередини руйнує бактерії і віруси. Електроди виконані з вольфраму для забезпечення високої потужності розряду і довговічності самих електродів. Крім того, високовольтна система харчування формує поле стрічкової форми збільшеної площі в порівнянні з полем круглої форми.

 

Природний повітряний потік. Для того щоб повітряний потік кондиціонера був безпечним і здоровим, він повинен бути близьким до того, що зустрічається в природі. Компанія Mitsubishi Electric знайшла рішення, назвавши його «Природний повітряний потік». Імітувати його дозволяє гнучке управління виконавчими пристроями внутрішнього блоку серії FH. Роздільне управління заслінками. Управління горизонтальними повітряними заслінками призначене не тільки для рівномірного охоплення приміщення, але і для створення індивідуального повітряного потоку для декількох користувачів.

 

 

Функція, що імітує природний повітряний потік, позбавить від неприємного відчуття прямого або циклічного потоку, створюваного штучним механічним пристроєм. Високогірний курорт Кірігаміне - це одне з найвідоміших туристичних місць в Японії, яке щороку приваблює своєю атмосферою і красою тисячі туристів з усього світу. Корпорація Mitsubishi Electric здатна відтворити відчуття цієї атмосфери у вас вдома.

 3-D I-SEE Sensor.

Внутрішні блоки систем серії FH оснащені 3D датчиком температури. Цей датчик фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні (пірометр), визначаючи дистанційно температуру в різних точках приміщення. Датчик складається з 8 чутливих елементів, розташованих вертикально. Така конструкція датчика в поєднанні з електромеханічним приводом забезпечує сканування обсягу приміщення. Вбудований в електронний друкований вузол мікроконтролер обробляє отриману тривимірну температурну картину приміщення і визначає місце знаходження людей в приміщенні. На основі отриманих даних мікропроцесор задає параметри автоматичного відхилення або наведення повітряного потоку.

Поток в сторону от человека:

Функція енергозбереження, засновані на визначенні присутності. Функція заснована на визначенні присутності людини в приміщенні, що обслуговується. Якщо датчик фіксує, що в приміщенні нікого немає, то система автоматично перемикається в енергозберігаючий режим Внутрішні блоки систем серії Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE / MUZ-FH25VEHZ ZUBADAN оснащені 3D датчиком температури. Цей датчик фіксує випромінювання в інфрачервоному діапазоні (пірометр), визначаючи дистанційно температуру в різних точках приміщення. Датчик має вісь обертання і складається з 8 чутливих елементів, розташованих вертикально.Така конструкція датчика в поєднанні з електромеханічним приводом забезпечує сканування обсягу приміщення. Вбудований в електронний друкований вузол мікроконтролер обробляє отриману тривимірну температурну картину приміщення і знаходить положення людей в приміщенні. На цих даних базуються режими автоматичного відхилення або наведення повітряного потоку, а також режим енергозбереження Управління потоком спліт-системи

Стулки жалюзі тепер спрямовуються не тільки в вертикальному і горизонтальному напрямку в автоматичному режимі (до слова сказати і ця функція реалізована далеко не у всіх виробників), в серії MSZ-FHVE є можливість направлення потоку в дві незалежні зони.

Управление потоком сплит-системы  Створки жалюзи теперь направляются не только в вертикальном и горизонтальном направлении в автоматическом режиме (к слову сказать и эта функция реализована далеко не у всех производителей), в серии MSZ-FHVE имеется возможность направления потока в две независимые зоны.

Характеристики
Основные
Производитель   Mitsubishi Electric
Страна производитель Япония
Тепловая мощность   3.2 кВт
Коэффициент преобразования 4.9
Используемый хладагент   R410a
Тип теплового насоса Воздух - воздух
Режим работы Нагрев/охлаждение
Минимальная температура окружающей среды -25 град.
Максимальная температура окружающей среды 46 град.
 • Цена: Цену уточняйте