Корзина
11 отзывов
+38067443 41 85
+38067443 41 85
+380674434185
+380505124479
+380442225989

Тепловий насос повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan ( 14 кВт ),Модельный ряд от 8 до 23 кВт

В наличии

Цену уточняйте

Написать
Тепловий насос повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan ( 14 кВт ),Модельный ряд от 8 до 23 кВт
Тепловий насос повітря-вода Mitsubishi Electric Zubadan ( 14 кВт ),Модельный ряд от 8 до 23 кВт В наличии
Написать
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380674434185
 • +380505124479
 • +380442225989
Перезвоните мне
 • +380 показать номер +380674434185
 • +380505124479
 • +380442225989
 • Контакти
  • Телефон:
   +380674434185
   +380505124479
   +380442225989
  • Контактное лицо:
   Олег Жиленко
  • Адрес:
   ул. И. Дьяченко 5, Киев, Украина
  • Email:
   luxen.kiev@ukr.net
 • Условия возврата и обмена

Товар сертифицирован программой iq energy

 

Основна лінійка теплових насосів Mitsubishi Electric - це серія Zubadan Inverter, тобто «супер-обігрів». Модельний ряд від 8 до 23 кВт

 

 

Мультифункціональна опалювальна система «Повітря-Вода»

 

Тепловий насос «повітря-вода» - це агрегат, який використовує теплову енергію вуличного повітря для нагріву води в опалювальній системі і системі гарячого водопостачання. Конструктивно він складається з двох модулів: зовнішнього блоку, аналогічного зовнішнього блоку кондиціонера, і внутрішнього блоку - гидромодуля.

Тепловий насос, витрачаючи одиницю електричної енергії, «перекачує» в приміщення від 2 до 6 одиниць теплової енергії, забираючи її з зовнішнього повітря. Тому висока ефективність повітряного теплового насоса робить природним вибір на користь таких систем для опалення приміщень та нагрівання води на об'єктах, що мають обмежені енергоресурси. Додатковий енергетичний і економічний ефект застосування теплових насосів заснований на створенні контуру утилізації (використання) тепла в рамках єдиної системи охолодження, опалення та нагріву води.

 

Повітряні теплові насоси прості в установці, і при цьому Повітря - нескінченне джерело тепла, яке тепловий насос переносить з вулиці в будинок. Навіть взимку при низькій температурі повітря (до мінус 25 ° C градусів за Цельсієм) тепловий насос здатний забезпечити будинок необхідною кількістю тепла і гарячої води. Зовнішні блоки серій ZUBADAN Inverter (PUHZ-SHW) і POWER Inverter (PUHZ-SW) можуть бути підключені до внутрішнього блоку «ECODAN» або до теплообмінника «фреон-вода» сторонніх виробників. (В цьому випадку внутрішній блок комплектується фірмою монтажником самостійно, і складається з теплообмінника, насоса і реле протоку води.)

 

Системи характеризуються високою енергоефективністю, так як немає необхідності використовувати антифриз, а також проміжні теплообмінники «гліколь-вода». Моніторинг споживаної електроенергії. При підключенні до зовнішнього теплообміннику сторонніх виробників обов'язковим компонентом системи є контролер PAC-IF061B-E. Об'єднання теплових насосів в каскад за допомогою контролерів PAC-IF061B-E і PACSIF051B-E. Блоки підвищеної корозійної стійкості «-BS» поставляються під замовлення.

 

Також тепловий насос «вміє» підтримувати стабільну температуру води, яка подається в опалювальні прилади. При цьому є функція «погодозавісімого опалення», відповідно до якої температура рідини в опалювальних приладах буде змінюватися в залежності від температури повітря на вулиці. Користувачі мають можливість програмування залежності між температурою зовнішнього повітря і температурою води в радіаторах. Але при цьому досить складно визначити ідеальну відповідність для об'єкта. Як правило, параметри взаємозв'язку доводиться коригувати дуже часто.Технологи компанії Mitsubishi Electric розуміють цю складність, і тому вони розробили спеціальний режим, при якому система автоматично адаптується. Контролер виробляє завмер і зберігає поточний параметр температури води - теплоносія, а також температуру повітря за вікном і в приміщенні, динамічні зміни даних температур. Маючи ці дані, програма робить обчислення необхідної продуктивності і прогнозує її значення. Цей режим дозволяє ще більше економити, зберігаючи при цьому комфорт в оселі, а також робить процес експлуатації більш зручним.

 

Зовнішні блок серії Zubadan можуть працювати при температурі повітря за вікном до -25 С. Якщо передбачається використання цих систем в регіонах, де температура може опускатися нижче даних значень, то потрібно комбінувати тепловий насос «вода-повітря» разом з класичною системою теплопостачання. Це може бути звичайний бойлер на твердому або рідкому паливі. За рахунок цього буде досягатися мінімізації енерговитрат альтернативної системи, оскільки в основний час буде працювати тепловий насос. Додаткова система буде включатися в роботу лише тоді, коли температура за вікном буде опускатися нижче -20 С, і в якості резерву.

Подібні системи відомі як бівалентні, а значення температури, при якому необхідно підключення додаткової системи, є точкою бівалентності. Всього є 4 типи взаємодії теплових насосів з допоміжними системами. Перший з них ґрунтується на температурі зовнішнього повітря, а вірніше на її зміну. Логіка така: коли температура на вулиці опускається нижче точки бівалентності, активується допоміжна система. Другий спосіб, беручи до уваги ціну енергоносіїв, дозволяє перемикатися на додаткове джерело тепла. Для цього користувачеві необхідно вказати ціни всіх видів палив: твердого, рідкого, газу, а також ціну на електроенергію. Програмне забезпечення системи автоматично визначить саму оптимальну точку бівалентності. Третій спосіб передбачає перемикання режимів опалення в залежності від еквівалентного обсягу викидів вуглекислого газу, який потрапляє в атмосферу. Четвертий спосіб дозволяє активувати допоміжну систему опалення за сигналом. Це може бути таймер, який задає тимчасову зону дії низького тарифу на електроенергію (зазвичай ціни на електроенергію низькі в нічний час).

 

Передбачено центральне управління системою опалення та гарячого водопостачання, диспетчеризація і підключення до систем «розумний дім»

.

Таблица Характеристик : Нажмите для просмотра .

 

Принцип работы теплового насоса:

 

 

Характеристики
Основные
Производитель   Mitsubishi Electric
Страна производитель Япония
Тепловая мощность   14 кВт
Электрическая мощность 3.32 кВт
Коэффициент преобразования 4.22
Используемый хладагент   R410a
Тип теплового насоса Воздух - вода
Режим работы Нагрев/охлаждение
Максимальная температура подачи теплоносителя 60 °С
Максимальная температура окружающей среды 35 град.
Уровень шума   70 дБ
Напряжение   380 В
Габаритные размеры
Вес 120 кг
Пользовательские характеристики
Минимальная температура окружающей среды 25
 • Цена: Цену уточняйте